Nina Ricci Mademoiselle Ricci parfémovaná voda dámská 80 ml

pižmo, dřevité tóny
Hlava parfému
pepř, růže

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

• Příjemná nevšední vůně, která dlouho přetrvává. Pokud ji použijete můžete očekávat, že budete oslovováni s dotazem na jméno vůně.
  • , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

Parfém byl dárek a udělal radost.

• , zakoupeno v Notino

Základ parfému
pižmo, dřevité tóny
Hlava parfému
pepř, růže

Mademoiselle Ricci je květinově-dřevitá vůně od značky Nina Ricci, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Parfumérem této vůně se stal Alberto Morillas. Parfémová voda Mademoiselle Ricci v sobě hravě kombinuje květinové a dřevité tóny. Nechte se lapit touto ženskou a svůdnou vůní!

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

Parfém byl dárek a udělal radost.

• , zakoupeno v Notino

• Uzasna kremova vune, laska na prvni pricichnuti, jemna, nevtirava

Naprosta spokojenost

• Nádherná, tělová, lehce pudrová vune
    • Nejlepší z řady od Niny Ricci, nezdá se mi tolik sladká jako ostatní,
    • Nebude obtěžovat okolí
    • Už dlouho mi takový typ vůně chyběl, jsem ráda, že jsem tento parfém objevila.Střídám s Coco mademoseille a Lacostou pour femme
    • Výdrž má slušnou
    • Převládají růže, oleandr vůni dělá vyjímečnou
    • Zatím jsem neobjevila
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Příjemná vůně, která mi v zimě vyhovuje.

Vůně, která mi vyhovuje v chldnějším období.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

je to můj parfém

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Příjemná ženská vůně. Zdá se mi, že nemá dlouhou výdrž.

• Krásná vůně.

Krásná sametová vůně, která vydrží celý den i při malém množství.

• Nevoní špatně, ale za tolik peněz ani náhodou!!!
    • Voní jako laciná vůně
    • Skoro jako pánská