Nina Ricci Nina L'Eau toaletní voda dámská 80 ml tester

pižmo
Hlava parfému
tangerinka

• , zakoupeno v eParfem.cz

• Moje jedna z nejoblíbenějších vůní na léto, již několik let.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná svěží vůně, letní. Ale musí vyhovovat!

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

Základ parfému
pižmo
Hlava parfému
tangerinka

V roce 2013 představila módní značka Nina Ricci vůni Nina L´Eau - ta vychází z klasické toaletní vody Nina z roku 2006. Je určena pro dívky a ženy, které milují květinově-ovocné vůně. Otevírá se svěžími ovocnými tóny - ty zajišťuje v úvodu mandarinka, neroli, jablko a grapefruit. Srdce je květinové a v závěru vůni zafixuje pižmo.

• , zakoupeno v eParfem.cz

• Moje jedna z nejoblíbenějších vůní na léto, již několik let.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná svěží vůně, letní. Ale musí vyhovovat!

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• kvalitní značka, vůně
  • , zakoupeno v ZIVADA.cz

již jsem ho měla, je opravdu moc příjemný na léto.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

Jsem nemocná, nemohu do obchodu osobně a eshop je výtečné řešení.

• Docela výdrž na toaletku
    • Univerzální vůně

Příjemná slaďoučká toaletka od Niny. Další povedené jablko s docela dobrou výdrží. Klasické jablko je pěkné, ale už nuda. L elixir je super a s tímto ledovým jablkem je za mě nejpovedenější... Vodní tóny jsou fajně chladivé, jako čerstvý jarní vánek. Celé je to roztomile sladké, jakoby zkaramelizované hruštičky s hladkým pižmovým ocáskem. Můj chlap ji na mě miluje a to je pro mě hlavní, takže se jí s radostí zlejvám od hlavy až k patám :) Nádherná vůně vhodná pro milovnice sladkých, trošku dětinských vůní...

• , zakoupeno v parfemy-levne.cz

Znám ho, líbí se mi