Nina Ricci Premier Jour parfémovaná voda dámská 30 ml

Doporučená nabídka Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 26 450 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 508 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč96 neověřených recenzíDalší informace

pižmo, santal, dřevité noty, vanilka
Hlava parfému
sladký hrášek

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Jemná, neobtezujici, vkusna vůně.
    Koupila jsem poprvé na zkoušku. ❤️

Vůně příjemná ,ale není taková, že bych si ji objednala znovu

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Moje oblíbená letní vůně, používám roky a jsem s ní stále spokojená.

Typ
Základ parfému
pižmo, santal, dřevité noty, vanilka
Hlava parfému
sladký hrášek

Premier Jour znamená "první den". Hlava vůně je velmi živá a svěží, srdce je květinové a základ vůně je smyslný a teplý. Luxusní, jedinečná, romantická a nezaměnitelná vůně, která vás nenechá chladnou. Je výzvou k flirtování. Každý, kdo ucítí jen zlomek této nezaměnitelné vůně, se za vámi otočí.

Vůně byla představena v roce 2001.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 021 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Jemná, neobtezujici, vkusna vůně.
    Koupila jsem poprvé na zkoušku. ❤️

Vůně příjemná ,ale není taková, že bych si ji objednala znovu

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Moje oblíbená letní vůně, používám roky a jsem s ní stále spokojená.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 021 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Svěží příjemná vůně, celkem dlouho vydrží

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• nekupovala jsem produkt pro sebe
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• byla jsem hodně zklamaná, vůně je slabá,řekla bych,že téměř nevoní, na to, že je to Nina Ricci tak velmi chabé
  • , zakoupeno v BRASTY.CZ

Pro mě a mé okolí příjemná vůně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Dřív tato parfémovaná voda voněla mnohem lépe. Teď z ní cítím něco, co mi nesedí. Už si ji nekoupím.

• , zakoupeno v Notino

Nemohla jsem ho již nikde sehnat, používala jsem ho před několika lety. Děkuji, že u Vás byl na skladě, je velmi příjemný pro mě.