Oriflame Elvie toaletní voda dámská 50 ml

Doporučená nabídka rizz

Skladem • 1 varianta70 Kč9 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč1 neověřená recenzeDalší informace

Objem
50 ml

• Miluji tu vůni
  • , zakoupeno v Notino

• Jemná, ne moc sladká vůně, mně velmi příjemná. Navíc krásný flakonec i barva, takže se vyjímá na toaletním stolku :-)

• jemný parfém

Typ
toaletní vody
Určení
dámské
Objem
50 ml

Toaletní voda Elvie je harmonická symfonie vůní. Kytice bílých květů, lehká jako dech, se mísí s prachovým bílým pižmem a jemnou zelenou vůní konvalinek, které rostou v srdci skandinávského lesa.

• Miluji tu vůni

• - nevtíravá
    • - čistá
    • - jemná
    • - elegantní
    • - dobrá cena, v akci se dá koupit velmi levně
    • Uvítala bych delší výdrž

Je to jediná vůně, kterou si kupuji opakovaně. Ještě mě neomrzela, i když střídavě experimentuji s jinými vůněmi, pořád se k Elvie ráda vracím. Navozuje ve mně pocit čistoty, jemnosti a elegance. Obvykle jí nosím na jaře a v létě a na podzim/zimu volím aromatičtější vůně, ale ani Elvie bych nic nezkazila v zimě, je zkrátka pro všechny příležitosti. Má sice kratší výdrž, ale když se odpoledne trošku přivoním, aspoň mi to zvedne náladu a okolí ji velmi chválí. Je to moje srdcovka.

• , zakoupeno v Kosmetika-kupkova.cz

• Nízká cena dlouha vydrž
    • Není tuctova

Vůni kupuji již několik let, vždy se k ni rada vrátím, je velmi neotrela, nevtirava a příjemná, každy mi ji chválí, hodí se spíše na letní měsíce

• , zakoupeno v Kosmetika-kupkova.cz

naprostá spokojenost

• Nádherná, svěží květinkovo-vodní vůně.
    • Mohla by vydržet déle vonět.

Tato vůně je moje srdcovka, ke které se stále vracím. Jinou, která by voněla alespoň podobně jsem neobjevila. Je jedinečná.

• , zakoupeno v Notino

• Toaletní vodu jsem znala.
    • Darovala jsem jí i dceři.
    • Plná spokojennost

Vše OK.