Oriflame Enigma toaletní voda dámská 50 ml

Určení
dámské
Objem
50 ml

Magický šarm černé růže a nočního jasmínu se prolíná se smyslnými tóny lístků pačuli a dodává vůni hloubku a intenzitu. Tajemství této jedinečné vůně pomůže osvobodit vaše vnitřní svůdné já.

• Cenově dostupná

Super

Krásná vůně.

• Moje dlouhodobá srdeční záležitost
  • , zakoupeno v Notino

používám již dlouho , zatím mi z nabídky nejvíc vyhovuje

• neobyčejná vůně

• Dobrá cena, neobvyklá vůně

Tato vůně je moje srdeční záležitost, kupuji ji pravidelně a vždy se k ní vracím. Je zvláštní orientálne laděna a podmanivá.

• , zakoupeno v Notino

Je to můj nejoblíbenější parfém. Jen už ho používám řadu let-na sřídačku s jinými a zdá se mi že už nevydrží tolik co před lety. Ale v poměru s cenou,mi to nějak zvlášť nevadí. A už po druhé se mi rozbila střička která potom jen nepříjemě stříkala velké dávky ,,vody"

• krásná vůně

• úžasná vůně,tajemná