Panier des Sens Levandule parfémovaná voda dámská 50 ml

dámské
Objem
50 ml

• , zakoupeno v Fragonito.cz

• doslova - strašně smrdí...

Doporučuji nekupovat vůni, kterou nemáte možnost předem vyzkoušet, ale máte určitou představu. Zklamání je pak veliké, vrátit nelze.
    Jediné plus je pěkné balení, ale to je vše, bohužel.

• , zakoupeno v Notino

• pěkná vůně

• pohodlí
    • pro tuto EDP jsem se rozhodla na základě sympatické nabídky, která neodpovídá mému očekávání
    • nelíbí se mi jeho "žádná"vůně

Určení
dámské
Objem
50 ml

Parfémovaná voda s nezaměnitelnou a jedinečnou vůní levandule, která je duší Provence.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Fragonito.cz

• doslova - strašně smrdí...

Jediné plus je pěkné balení, ale to je vše, bohužel.

• , zakoupeno v Notino

• pěkná vůně

• pohodlí
    • nelíbí se mi jeho "žádná"vůně

jsem spokojena s dodáním
    nespokojena s kvalitou vůně

• , zakoupeno v Domdeco.cz

Pravidelný dárek pro dokonalý spánek, krásně navodí klid po koupelny

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• pěkná vůně levandule
    • ze začátku připomíná pánskou kolínskou

Ze začátku pánská kolínská,později se rozvine do pudrové levandulové vůně