Pascal Morabito Perle Royale parfémovaná voda dámská 100 ml

Sladká, ovocná, citrusová, pudrová vůně pro ženy. Složení Hlava - květ pomerančovníku, mandarinka Srdce - jasmín, kosatec, švestka Základ - pačuli, pižmo, pralinka,...
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 111 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč96 % • 1 702 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč95 % • 7 995 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 450 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 6 418 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 285 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 514 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta29 Kč92 % • 18 995 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 897 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 508 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 155 recenzíDalší informace

mandarinka, pomeranč
Země původu
Francie

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná, ale velmi slabá vůně.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Již mám druhou parfémovou vodu od Pascala Morabito s oběma ( Pure perle i Perle Royale ) jsem velmi spokojená, mos se mně líbí a doufám, že se bude bude líbit i jiným ženám.

• dost silná výdrž

Objednala jsem naslepo, dle údajné podobnosti s La V...Belle, ale bohužel jsem zklamaná. Podobonost v tom nehledejte. Moje chyba. Jinak je to sladká, po rozležení přijatelná vůně, spíše na podzim, zimu. Cítím v ní vanilku.

Typ
Hlava parfému
mandarinka, pomeranč
Země původu
Francie

Sladká, ovocná, citrusová, pudrová vůně pro ženy.

Složení

Hlava - květ pomerančovníku, mandarinka

Srdce - jasmín, kosatec, švestka

Základ - pačuli, pižmo, pralinka, vanilka

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná, ale velmi slabá vůně.

• dost silná výdrž

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hezká vůně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Tak tohle je velká bomba, dárek pro dceru, má ráda hodně sladké vůně, jako je například Killer Queen od Katy Perry, nebo červené srdce od Diesel a tohle je opravdu vůně s vydrží, za dobrou cenu
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Jemně kořeněná, nasládlá vůně, v úvodu hodně cítím citrusy, ale příjemně. Není to úplně můj šálek kávy, mám raději sladší, třeba Chopard, ale aspoň je to příjemná změna. Myslím za tu cenu ji asi využije každý a nebude zklamaný,. Výdrž velmi dobrá.
    • Pro toho, kdo má rád sladké, nebude.

Krasna vune pro zeny 35+

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná květinová vůně.Mile překvapená.Velmi spokojená.

• Hezký vzhled flakonu
    • Nádherná vůně
    • Výdrž naprosto fantastická
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Skvělá vůně za skvělou cenu