Penthouse Prestigious toaletní voda pánská 100 ml

Vzorek
Základ parfému
dřevité tóny

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Poměr cena/výkon super.
  • , zakoupeno v Vůně parfémů

• nevoní mi

Tato vůně mi nevoní. Pokud chcete vyzkoušet značku, zkuste citrusovou vůni Influential. V dané cenové kategorii bych ale doporučil spíše STR8 Red Code. S výdrží zkušenosti nemám, vůně hodně střídám.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Prijemna svěží, travita vůně, mam prvne tuto vůni, ale znacku znam je kvalitni. Výdrž je super a za ty penize úplně nej. Mohu jen doporucit. Hodi se jak pro mlady, nactilety, tak i dospělý.
    • Dlouho nebyli vůně teto značky v akci.

Jedine doporučuji, vůně me hodne a mile prekvapila svou vůni a vyrz stejna jako vsechny vůně teto znacky, take spokojenost.

Typ
Tester
Vzorek
Základ parfému
dřevité tóny

Vychutnejte si ten lehký dotek elegance a klasického stylu s pánskou vůní Penthouse Prestigious. Vyvážená kompozice se hodí pro každodenní nošení. Pánská vůně Penthouse Prestigious byla uvedena na trh v roce 2014.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Poměr cena/výkon super.

• Cena cca 75 Kč
    • Množství 100 ml
    • Vůně - nelíbí se mi

Vůni jsem zkusil koupit vzhledem k ceně a ne jasně vyhraněným recenzím. Ale za sebe určitě nedoporučuji, není to můj šálek kávy, se kterým bych se cítil příjemně a spíše ve mě vyvolává "stud".

Je to takový ne moc svěží vůně, vhodná když už, tak pro nějakého staršího muže, takže skončí asi jako dárek některému dědečkovi. Jak již tu psal někdo přede mnou, je taková trochu travitá, zvláštní. Časem po nastříkání je asi příjemnější, než kolegyně Influential, která se rozpadne jeden nic moc tón.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• nevoní mi

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Dlouho nebyli vůně teto značky v akci.