Playboy VIP toaletní voda dámská 50 ml

• , zakoupeno v KASA.cz

• V pohodě

Mohu doporučit!!!

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Používám již dlouho, krásně mi voní a cena je skvělá.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Základ parfému
kašmírové dřevo, santal, pižmo
Hlava parfému
cukr, pomerančové květy, nektarinka, pivoňka

Značka Playboy uvádí na trh další z úspěšných dvojic vůní pro ženy a muže - VIP For Him a VIP For Her. Dámská vůně VIP For Her je laděna do květinově-ovocných tónů. Pokud máte ráda svěží, květinové vůně, je tato určena právě pro vás.

Veřejnosti byla poprvé představena v roce 2012.

• , zakoupeno v KASA.cz

• V pohodě

Mohu doporučit!!!

• + slaďoučká sexy vůně
    • + skvělá cena

Můj názor je že je nejlepší od všech play it. Je pěkně sladká a výraznější takže za ty prachy má výdrž slušnou.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Používám již dlouho, krásně mi voní a cena je skvělá.

• vzhled flakónu
    • výdrž vůně

Tohle je moje nejoblíbenější vůně od značky Playboy.
    Je výrazná a sladká (miluji příjemně sladké a žvýkačkové vůně). Spíš se mi hodí na podzimní/zimní období než horké letní či jarní dny.
    Na mě tato vůně drží docela dlouho, což je v případě EDT celkem nezvyklé. Flakón mi připadá krásný - takový elegantní.
    Miluji tuto vůni i v mužské podobě VIP for him.
    10% do 100% chybí, protože to není EDP. :)

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Moje milovaná

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Supr koketní vůně
    • Nevím

Již jsem jednou měla. Dopourčuji.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• příjemná a sexi vůně

Doporučuji těm, co mají rády sladší květinové vůně.