Prada Infusion D' Iris parfémovaná voda dámská 100 ml tester

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Krásně voní
    • Vůně vydrží celý den
  • , zakoupeno v Parfumcity.cz

Moje stálice pro většinu dní v roce.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Parfém jsem koupila jako dárek a když přišel, musela jsem si alespoň jemně přivonět. Mám ráda jemné, vodové parfémy a TOP pro mne je tento. Musela jsem koupit ihned ještě jeden pro sebe. Protože je to BOMBA

Typ
Základ parfému
benzoin, kadidlo, vetiver, virginské cedrové dřevo
Hlava parfému
mandarinka, galbanum, pomerančový květ

Nový parfém od značky Prada vyrobený v roce 2007 - sjednocení tradice a idealismu, adaptace moderního odkazu minulosti, přehodnocení originální klasiky... Luxusní flakón parfému Infusio D'Iris kloubící v sobě tyto spřízněné protiklady uvolňuje smyslnou a vzrušivou vůni. Je pozváním na cestu za snem, na živou cestu Itálií, kde se uvolňuje libá, svěží vůně čerstvého lněného prádla na nahé kůži...

Složení

Hlava - galbanum, mandarinka, pomeranč, pomerančové květy, pistácie

Srdce - iris, cedr, vetiver

Základ - pryskyřice, kadidlo

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Krásně voní
    • Vůně vydrží celý den
  • , zakoupeno v Parfumcity.cz

Moje stálice pro většinu dní v roce.

• Příjemná a nevtíravá vůně
    • Dobrá cena

Používám Iris již několik let, občas zkusím jinou, ale pořád se k ní vracím, doporučuji

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• kdo má rád vůni čistoty ( popř. růžového mýdla ) rozhodně ano

Od PRADY mám tři produkty a jsem s nimi spokojená.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

pouzivam dlouho

• , zakoupeno v Cosmo.cz

důvěrná vůně

• skvělá vůně
    • vůně čistoty
    • už se moc nedá sehnat
  • , zakoupeno v parfemy-levne.cz

Miluji tuhle vůní a jsem ráda,že jsem ji získala za dobrou cenu.

• , zakoupeno v Notino

Prijemna a svezi vune