Puma Jam toaletní voda dámská 40 ml

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

VYHOVUJE MI

Perfektní. Doporučuji :)

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• svěží ovocně-květinová vůně,vhodná pro denní použití.
    • celkem nic,mám asi dvacet dalších parfémů na prostřídání.

jalo dárek pro nenáročné určitě dobře poslouží

Základ parfému
jalovecc
Hlava parfému
bergamot, citron, černý rybíz

Kdy a kde jste se cítili opravdu sami sebou? Odpočatí, připraveni se dobře bavit a užívat si života? Možná, když jste byli na pláži. Pohodový rytmus plážového života vám dovolí se skutečně uvolnit a být sami sebou. Nyní si tento pocit můžete užít kdykoliv a kdekoliv s vůní Jam Woman. Vůně Jam Woman je úžasným „plážovým koktejlem“, který dodá vašemu dni záchvěv prázdnin. To vše je zabaleno do svěžích, jasných a živých barev, které hýří čistou letní radostí! Vůně byla na trh uvedena v roce 2011.

• svěží příjemná sladká vůně
    • nevtíravá

Doporučuji!
    Používala jsem okolo roku 2012 v puberťáckých letech a teď jsem našla lahvičku - překvapilo mě, jak příjemná a neinvazivní mi tato vůně přijde i dnes. Asi si ji koupím znovu pro nostalgický dny.

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

VYHOVUJE MI

Perfektní. Doporučuji :)

• nezaměnitelná vůně
    • vydrží dlouho

Jinou vůni ani nechci, dostala jsem ji k Vánocům v roce 2011 a od té doby ji neustále kupuji, je to prostě vůně, která mě charakterizuje. Podle této vůně mě každý hned pozná, je nezaměnitelná a snadno zapamatovatelná.
    Doplňuji ji se stejnou parfemovanou vodou, kterou nosím v kabelce, ráno se navoním toaletní vodou a přes den občas parfemovanou vodou. Miluji tuto vůni!

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• svěží ovocně-květinová vůně,vhodná pro denní použití.
    • celkem nic,mám asi dvacet dalších parfémů na prostřídání.

jalo dárek pro nenáročné určitě dobře poslouží

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Můžu doporučit příjemná vůně!!!

• , zakoupeno v Nakupnicentrum.cz

• Dceru,vybrala si jí sama.

Zkušenosti s vuní

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• určitě na léto,voní krásně a svěže
    • malá výdrž

Docelá zajímavá vůně,určitě bych ji doporučila mladým dívkám.

• Svěží, lehce sportovní vůně, vhodná zejména pro mladé
    • Nevtíravá, ale snadno identifikovatelná a zapamatovatelná
    • Celodenní výdrž
    • Za příjemnou cenu dostanete skutečnou kvalitu

Vůně, kterou používám už dva roky a nikdy mě neomrzela :) Díky ní mě každý pozná už z dálky.
    Jednoznačně doporučuji!

• velmi příjemne

Jsem velice spokojená jemná příjemná vůně.
    Tento produkt doporučuji ostatním ženám.