Ralph Lauren Romance parfémovaná voda dámská 100 ml tester

USA

• , zakoupeno v onlineparfem.cz

• krásná vůně
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Moje topka na léto.Je to luxusní vůně.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Přišel mi úplně jiný produkt, objednala jsem si tuto vůni protože jí několik let používám, ale přišla mi určitě úplně jiná přestože dole na etiketě název souhlasil. Už barva byla žlutá a ne průhledná

Typ
Rok vydání
1998
Země původu
USA

Romance je stvořená pro ženy, které věří na pravou lásku, náklonnost, něhu a soudržnost. Je to vůně něžných momentů a jednoduchých radostí ze života. Květinově-ovocná vůně od značky Ralph Lauren je to pravé pro všechny romantické duše. Na trh byla uvedena v roce 1998.

• , zakoupeno v onlineparfem.cz

• krásná vůně
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Moje topka na léto.Je to luxusní vůně.

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• oslovují mne i neznámé osoby, že příjemně voním
  • , zakoupeno v Cosmo.cz

• Krásná květinová vůně
    • nevydrží tak dlouho,jak by měla

• Zadna
    • Žádná
  • , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Tuto vůni používám asi 15 let, je moji favoritkou
  • , zakoupeno v ZIVADA.cz

Za tester výhodná cena, nevadí mi, že vůně není v orig. obalu. S vůní jsem s pokojená.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Už bych si asi tester nekupovala. Zdá si mi intenzita vůně jiná než v normálním balení.

Tuto vůni miluji a používám už dlouho a je to jedna z mých oblíbených. Takže jí velmi dobře znám.Už bych si asi ale tester nekupovala. Zdá si mi intenzita vůně jiná než v normálním balení.

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

• Pěkná na léto, dobrá výdrž, kupuji si pravidelně.

Pěkná na léto, chce teplo, dobrá výdrž, kupuji si pravidelně.