Rasasi Arba Wardat parfémovaná voda unisex 70 ml

pižmo, santalové dřevo

parfém mi vyhovuje, koupila jsem ho již podruhé

citrusová vůně, používala jsem v létě, teď kupuji jako dárek

• , zakoupeno v Notino

• Úžasná vůně, ženská, smyslná, květinová, příjemná a dlouho vydrží.
    • Úchvatně nádherný flakón!

Maximální spokojenost. Tahle vůně je mou závislostí.

Typ
Objem
70 ml
Základ parfému
pižmo, santalové dřevo

Květinová bílá, růžová, citrusová vůně pro muže a ženy.

Složení

Hlava - bergamot

Srdce - jasmín, růže

Základ - pižmo, santalové dřevo, ambra

parfém mi vyhovuje, koupila jsem ho již podruhé

citrusová vůně, používala jsem v létě, teď kupuji jako dárek

• , zakoupeno v Notino

• Úžasná vůně, ženská, smyslná, květinová, příjemná a dlouho vydrží.
    • Úchvatně nádherný flakón!

Maximální spokojenost. Tahle vůně je mou závislostí.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• výhodou je velké balení,krásný flakon
    • moc dlouho nevydrží vonět

dala jsem na recenze,ale bohužel na mě moc nevoní

• , zakoupeno v Notino

• pro mně nová vůně ale nádherná

náhodný výběr
    mám ho poprvé

určitě doporučujitěm ,kteří mají rádi kořenější vuni

na firmy horší ,jste super

• Kvalita

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• příjemná vůně vhodná na léto
    • velmi dekorativní flakón

dobrá vůně za dobrou cenu

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Velmi hezká květinová vůně s podtextem bergamotu a santalového dřeva -prostě nádherná parfémovaná voda ,
    • pocházejíci z orientu.