Rasasi Egra parfémovaná voda pánská 100 ml

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 063 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 030 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč95 % • 26 352 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 392 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 413 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 10 283 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 154 recenzíDalší informace

jalovcové bobule, smrk, lístky fialky, grapefruit
Země původu
Spojené Arabské Emiráty

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Egra je GIT v levném balení. Nevěřil jsem, že je něco tak krásně vonného a podobného green irish za pár korun. Výdrž čekejte okolo 5-6 hodin, ale v oblečení je hezky cítit ještě večer

• , zakoupeno v Fragranza Perfume Gallery

• Zatím spokojenost
  • , zakoupeno v Notino

• Vybírala jsem naslepo, jen podle recenzí. K mému překvapení voní krásně mně i manželovi a vydrží celý den.

Typ
Hlava parfému
jalovcové bobule, smrk, lístky fialky, grapefruit
Země původu
Spojené Arabské Emiráty

Egraa Men je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje jalovčinky (jalovcové bobule), smrk, lístek fialky a grep. V srdci se snoubí jedle, kosatec a pryskyřice galbanum. Kompozici uzavírá dubový mech, šedá ambra, pižmo a santalové dřevo.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• , zakoupeno v Fragranza Perfume Gallery

• Zatím spokojenost
  • , zakoupeno v Notino

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Mě nevyhovoval.. Zvláštní vůně, vadila mi.
  • , zakoupeno v Notino

• produkt jsem vybíral pro sebe podle složení,dost citrusová vůně

na mě moc nevoní,

• manželovi se líbí
    • dlouho nevydrží vůně

Velmi slušná parfémová voda a je levná

• , zakoupeno v Notino

Silně dřevitá orientální vůně ze začátku, po chvíli je jemnější, vydrží celý den.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• neoznačená tryska na černém rozprašovači

xxxxxxxxx

• Manžel parfémovou vodu Egra dostal jako dárek,byl velmi spokojený

Objednala jsem jej pro manžela již podruhé.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Vydrží minimálně 10 hod. Vuně je letní jakoby lesní. Eau de parfume.

Vůně má dobré recenze na různých fórech, proto jsem ji koupil naslepo. Jedná se o vůni lesa, není to úplně můj cup of tee, ale nevadí mi to. Lidem kolem se líbí. Příště koupím jinou vůni od Rasasi. Na to, že pěkně voní, vydrží celý den a stojí kolem 300,- Kč je to doporučeníhodná voňavka.