Revlon Charlie Gold Eau de Fraiche dámská 100 ml

Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 395 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 403 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč95 neověřených recenzíDalší informace

Základ parfému
hřebíček, cedr, růže
Hlava parfému
pomeranč, meruňka, santalové dřevo, švestka, jantar, skořice

Charlie Gold je orientální květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 1995. Ovocný mix ozdobený skořicí na santalovém podnosu se ztrácí ve vůni květin a sladkého karamele. Svůdná růže, tajemný hřebíček a teplý cedr, zakončují krásu vůně Charlie Gold.

• Hlava: skořice, santalové dřevo, pomeranč, jantar, meruňka, švestka
  • Srdce: pižmo, fialka, broskev, karamel, jasmín, frezie
  • Základ: cedr, hřebíček, růže

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 008 recenzíDalší informace

• mamce voní

příjemná vůně

krásná nevtíravá vůně s dlouhou výdrží a skvělou cenou

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 008 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Silnější vůně, ale za chvíli se "rozloží" a je příjemná.
    • Nic.

• Je skvělý

výborný

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Hrůza

S dřívější vůní Charlie je nesrovnatelné.

• , zakoupeno v Notino

• CENOVĚ přístupný

spokojenost

• , zakoupeno v SvětParfémů.cz

• nádherná vůůně..už jsem ji v kamenném obchůdku dlouho neviděla..
    • o ničem nevím

vůně je úžasná,úplně podmanivá,tuto vůni jsem už doporučila několika přátelům když mně potkali tak se ptali čím tak hezky voním..DOPORUČUJI

Tento parfém jsem dostala od mé tety k svátku, koupila ho v Anglii, takže nevím jestli se prodává i u nás v ČR a za jakou přesně cenu. Ale jak jsem se zde mohla dočíst, 200Kč by vám stačilo, což je velice nízká cena, na takto krásnou vůni od značky Charlie Gold. Vůni tohoto parfému bych popsala jako velice silnou a výraznou.. Mě osobně moc sedí. Ale každý má samozdřejmě jiný vkus na voňavky, takže každému sedět nemusí. Vše záleží na vlastním vkusu. Mojí mamince jak sem si všimla, se vůňe také velice líbí, protože si ho často pučuje. Takže jsem přemýšlela že bych jí ho koupila k narozeninám. Vím že by jí udělal velikou radost. Parfém je od značky Charlie Gold což je kvalitní značka parfémů a voňavek. Ale také jeho flakonek se mi velice zalíbil. Je pěkný a navíc je vyroben přímo do ruky, (hezky sedí). Bez jakývkoli potíží se snadno aplikuje. Víčko neodpadá. Sklo je bytelné, už asi dvakrát mi voňavka spadla na zem a zatím se nerozbila. Tak abych to ukončila: prostě super voňavka :) :D