Rihanna Rebelle parfémovaná voda dámská 100 ml

káva, ambra, pačuli, pižmo
Hlava parfému
Zázvor, jahoda, švestka

• , zakoupeno v Notino

zkoušela jsem černou Rihanu a podle recenzí jsem myslela, že červená bude silnější, ale chyba! Červená prostě nevoní hezky - aspoň na mně.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Byla to střelba naslepo. Většinou preferuju svěží vůně, chtěla jsem změnu, něco nového... no a paráda. Příjemná, letní, spíše sladší vůně a neskutečně krásný obal.
    • Bylo by super, kdybych ji na sobě cítila déle.

Tuto vůni bych rozhodně doporučila, a to asi i na jiné období, než jen léto.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• S vůní jsem naprosto spokojená, cena je velice pěkná a výdrž vůně překvapivě dlouhá. Rozhodně doporučuji :)

100% spokojenost

Základ parfému
káva, ambra, pačuli, pižmo
Hlava parfému
Zázvor, jahoda, švestka

Rihanna představuje svoji druhou vůni Rebelle. Tato parfémová voda navazuje na vůni Reb´l Fleur, ale je hravější a pikantnější, nadále si však ponechává elegantnost. Jedná se o květinově-ovocnou vůni s pikantními tóny kávy, zázvoru a kakaa. Na trh byla uvedena v roce 2012.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Nadherna vune pro vsechny vekove kategorie.Gurmanska po nastrikani hoooodne intenzivni az sem se lekla.Za par minut se ustali.Je tepla, je citit kava, vanilka,jahoda,sladka ambra,zazvor.Neni tak tezka jako 1 vune od Riri.Velmi navykova jak bylo jiz receno to bude zrejme tou amrou proto se bude velmi libit muzum.
    • Nehodi se do letnich obdobi.

Kdo nema rad intenzivni sladke vune.Ktere citi cely den neni pro nej.Neni na ni nic sveziho.Vydrzi jak jsem zminila fenomenalni na obleceni.cena za tu kvalitu skvela.Flakonek ikonicky.Clovek se v ni citi sebevedome.Konecne jsem nasla presne vuni pro me.Neleknete se zacatku vune.na obleceni vydrzi v klidu cely tyden vonet.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Bylo by super, kdybych ji na sobě cítila déle.

Tuto vůni bych rozhodně doporučila, a to asi i na jiné období, než jen léto.

• Sladká, příjemná a intenzivní vůně, která vydrží celý den
    • Žádné

S vůní jsem naprosto spokojená. Mám ráda tyhle nasládlé vůně, je hodně intenzivní, opravdu stačí jedno šplíchnutí a je cítit po celý den (jako všechny voňavky od Rihanny).

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

100% spokojenost

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

hezká vůně

• , zakoupeno v Notino

Velmi krásná a zajímavá vůně. Je něčím okouzlující

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• příjemná vůně
    • výdrž
    • velké balení

tento parfém používá přítelkyně syna a zatím nechce jiný. Je to již třetí balení

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Krásná jemná vůně.
    • Vydrží dlouho.
    • Velké balení za super cenu.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Notino

• Vůně je taková, jakou jsem ji očekávala, patří do těch sladkých vůní,ale je určitě zajímavá a nějakým způsobem originální.
    • Jediné proti,které u ní mám je, že nevydrží vonět moc dlouho, po nastříkání vůně docela rychle vyvoní.

Vůně mne ani neurazila, ale ani moc nenatchla, ale to je podle vkusu každého