Salvador Dali Purple Lips toaletní voda dámská 100 ml tester

Základ parfému
ambra, santal
Hlava parfému
borůvky, fialová maracuja

Purplelips: dámská vůně z dílny Salvadora Dalího. Tajemství provokativní přitažlivosti a smyslnosti femme fatale je ukryto ve fialové barvě, která vybízí představivost k jeho odhalení. Purplelips: elegantní trendy vůně, která vás okouzlí. Tento luxusní smyslný parfém je ódou na ženu a její umění svádět. Nejdříve vás okouzlí nóty granátového jablka a borůvky, poté omamná vůně orchideje. Následuje fialka a šeřík, které vůni dodávají elegantní nádech. Díky nótám ambry, santalového dřeva a pižma je vůně extrémně smyslná. Je to vůně, která je stejně intenzivní, delikátní a ženská jako květiny, jež jí propůjčily své aroma. Flakon: rty, jeden z nejoblíbenějších symbolů Salvadora Dalího, jsou hlavním motivem této vůně. Pětice smyslných rtů, inspirovaná známou broží navrženou Dalím, je vyrytá do skleněného kvádru čistých a moderních linií. Fialová barva jim dodává na svůdnosti a smyslnosti. Purplelips je harmonickým spojením Dalího uměleckého odkazu, moderního designu a šarmu, po kterém touží každá žena.

Na trh byla uvedena v roce 2006.

• dlouho voní

Objednala jsem naslepo a líbí se mi,je to příjemná vůně

• bohužel mi nesedl
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• silnější vůně než podle složení vypadá
  • , zakoupeno v Notino

vše došlo v pořádku a včas.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Měla jí kamarádka a moc se mi líbila

Moc příjemná vůně,už jsem jí doporučila dál kamarádkám.

S produktem jsem moc spokojená.
    Už jsem ho doporučila.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• příjemná vůně
    • koupila jsem podle recenzí
    • dobrá cena
    • slabší výdrž

vůni jsem vybírala podle ceny a recenzí
    pěkně voní, ale já ji za chvíli necítím, ale za tu cenu doporučuji

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• ..úžasná vůně...pro mně jednička...!!!

..miluji tuto vůni...

• , zakoupeno v Parfemix.cz

• nádherná vůně

nádherná vůně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Svěží letní květinově -ovocná,je lehká ,ale cítím ji na sobě i po nekolika hodinách ,doporučuji přes den jaro léto