Salvador Dali Purplelips toaletní voda dámská 100 ml

ambra, santal
Hlava parfému
borůvka, granátové jablko

• , zakoupeno v Notino

Na léto má milovaná vůně. Sexy , s dlouhou výdrží. Používám několik let.

• Nadherna. Vůně dlouho vydrží
  • , zakoupeno v Vůně24.cz

• zaujala mne cena
    • již dlouho jsem ji chtěla vyzkoušet
    • zatím jsem ji neotevřela , ale těším se na ní :-)

Dobrá cena

Základ parfému
ambra, santal
Hlava parfému
borůvka, granátové jablko

Purplelips - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Purplelips: nová dámská vůně z dílny Salvadora Dalího. Tajemství provokativní přitažlivosti a smyslnosti femme fatale je ukryto ve fialové barvě, která vybízí představivost k jeho odhalení. Purplelips: elegantní trendy vůně, která vás okouzlí.

Tento luxusní smyslný parfém je ódou na ženu a její umění svádět. Nejdříve vás okouzlí nóty borůvky a krokusu, poté omamná vůně mučenky. Následuje fialka, šeřík a hřejivá vanilka, která vůni dodává elegantní nádech. Díky nótám ambry, santálového dřeva a pižma je vůně extrémně smyslná.

• Purplelips: vůně, která je stejně intenzivní, delikátní a ženská jako květiny, jež jí propůjčily své aroma.
  • Flakon: Rty, jeden z nejoblíbenějších symbolů Salvadora Dalího, jsou hlavním motivem této vůně. Pětice smyslných rtů, inspirovaná známou broží navrženou Dalím, je vyrytá do skleněného kvádru čistých a moderních linií. Fialová barva jim dodává na svůdnosti a smyslnosti.

Purplelips je harmonickým spojením Dalího uměleckého odkazu, moderního designu a šarmu, po kterém touží každá žena.

• , zakoupeno v Notino

Na léto má milovaná vůně. Sexy , s dlouhou výdrží. Používám několik let.

• Nadherna. Vůně dlouho vydrží
  • , zakoupeno v Vůně24.cz

• zaujala mne cena
    • již dlouho jsem ji chtěla vyzkoušet
    • zatím jsem ji neotevřela , ale těším se na ní :-)

Dobrá cena
    Lákavá nabídka dle recenzí
    zatím jsem produkt neotevřela

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• Moje oblíbená vůně.

Používám jej již delší dobu.
    VYhovuje mi.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

slabá výdrž za pár chvil není cítit

• Okouzlila me
    • Cítím ji po celý den
    • Mám ráda Dalího tvorbu

Tuto vůni jsem si vybrala na základě dobrých předchozích zkušeností, používám ji již pár let. Vyhovuje mi jakým způsobem se rozvíjí a jak přímo na mě voní. Stačí se navonět ráno a vydrží na mě až do večera.

A doporučení, no záleží jak komu sedne, je velmi specifická, ale dnes už není problém vyzkoušet si jí v parfumerii a na základě toho se rozhodnout.
    Proč bych ji doporučila: mě osobně okouzlila Dalího tvorba a tato parfémovaná voda pro mě vystihuje období surrealismu. Je intenzivní a zajímavě se rozvoní.
    Proč ne: na někom se může rozvonět jinak, někomu může připadat moc sladká.

• dlouhá výdrž

Velmi smyslná ženská vůně sladšího typu, okamžitě jsem si jí zamilovala :)

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Příjemná letní vůnička za rozumnou cenu

Opět výběr naslepo, opět spokojenost. Nevydrží sice celý den, ale neobtěžuje a okolí ji chválí.

• , zakoupeno v Notino

parfém jsem koupila pro maminku.. moc jí voní a já mám tuto vůni taky moc ráda..

Krásný flakonek a skvělá vůně. Dlouhá výdrž :)