Shiseido Zen Limited Edition White Heat parfémovaná voda dámská 50 ml

• , zakoupeno v onlineparfem.cz

• přijemný
    • -
  • , zakoupeno v Jedenklik.cz

Tuto vůni už používám v létě už několik let. Je lehká, zvláštní a ne laciná. Evokuje mi vzpomínky na dovolené . Když ji mám na sobě, tak se mě známí ptají, čím tak pěkně voním. Ráda jim to vysvětlím. Vůni od Shiseido určitě doporučuji.

Typ
Srdce parfému
magnólie, frézie, růže, jasmín, hyacint, pivoňka
Základ parfému
pižmo, santal, ambra

Zen White Heat Edition - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml. Květinově-dřevitá vůně pro ženy od značky Shiseido, to je Zen White Heat Edition. Vůně se otevírá ovocnou kompozicí tvořenou z malin a černého rybízu v kombinaci s kořenitým bergamotem a koriandrem. Poté přichází na řadu sladké srdce tvořené směsicí květin. Závěr doplňují dřevité tóny v kombinaci s ambrou a pižmem.Na trh byla uvedena v roce 2011.

• Krásná vůně
  • , zakoupeno v onlineparfem.cz

• přijemný
    • -

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• mimořádná, netuctová, povedená
    • tvar flakónu

něco úžasného, dlouho jsem na trhu tak příjemnou vůni nenašla

• nezaměnitelnost vůně
    • nepraktičnost balení (flakon je velmi těžý) a nedováží se ve 100ml balení

s vůní jsem maximálně spokojená

• krásně mi voní

miluji tuhle vůni, je velice ženská , a mužům i ženám voní

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

MÁM RÁDA TĚŽŠŠÍ VŮNĚ
    NE TĚŽKÉ TAK AKORÁT NA LÉTO
    DLOUHO VYDRŽÍ

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Nádherná, svěží, krásná letní vůně..

Super vůně..