Ted Lapidus toaletní voda dámská 100 ml

Garantovaný nákup z Parfemy.cz

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 956 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 459 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Typ

• nalákalo mě složení
    • jedna složka mi tam vadila - někomu zase může vonět

prodala jsem ji

• , zakoupeno v Notino

• Čekala jsem něco lepšího.

Produkt jsem si vybrala protože stále hledám svou nejoblíbenější vůni Ted Lapidus Ted (pánský), který byl původně ve skleněné 100 ml. flakonu, barva parfému světle zelená. Proto jsem chtěla vyzkoušet nabízené vůně od Ted Lapidus.

Typ
Rok vydání
2001
Země původu
Francie

Milovnice květin a vanilky může vůně Lapidus Woman nadchnout harmonickou souhrou použitých složek jako je frézie, bergamot, jasmín, pomerančový květ, pačuli, vanilka a ambra. Tato květinově-ovocná vůně pro ženy nesmí chybět ve vaší sbírce vůní!

Vůně byla uvedena na trh v roce 2001.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 064 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• nalákalo mě složení
    • jedna složka mi tam vadila - někomu zase může vonět

prodala jsem ji

• , zakoupeno v Notino

• Čekala jsem něco lepšího.