Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire toaletní voda dámská 60 ml

bílá ambra, kašmír
Hlava parfému
čaj

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Dárek pro vnučku, který ona má ráda.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Dlouhá výdrž vůně

Koupila jsem bez zkoušky a byla to trefa do černého. Velmi příjemná a dlouho trvající vůně.

• , zakoupeno v Marionnaud Parfumeries

Základ parfému
bílá ambra, kašmír
Hlava parfému
čaj

Alien Eau Extraordinaire je pozitivní vůně v jemných květinových tónech s charakteristickou svěžestí, která vytváří optimismus. Vůni tvoří neodolatelná kombinace neroli s čajem a bergamotem . Srdce tvoří svěží , exotická květina Tiare a v závěru vůně zahřeje smyslný jantar. Nový parfém Thierry Mugler byl vytvořen s cílem přinést pocit klidu a štěstí pro všechny ženy. Flakon nové vůně navazuje na styl kolekce Thierry Mugler, připomínající klenot, zdobený zlatými detaily. Alien Eau Extraordinaire byla zahájena v roce 2014 .

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Dárek pro vnučku, který ona má ráda.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Dlouhá výdrž vůně

• , zakoupeno v Marionnaud Parfumeries

• krásná vůně letnější varianta vůně alien

doporučuji ,vůně se líbí i mojí dceři

• , zakoupeno v Alza.cz

parfém jsem si vybrala v kamenné prodejně a objednala na Alze za super cenu

• Krásný flakon, příjemná vůně
    • Přijde mi hodně jemná

Vůni jsem si vybrala, protože jsem chtěla vyzkoušet další z parfémů Thierry Muglera, které mi přijdou zajímavé. Rozhodně nelituji, že jsem si toaletní vodu koupila.

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

Krásný flakon
    Vůně dlouho vydrží

• .Vůně dlouho drží.
    • Nic.

Tuto značku používám už dlouho.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• neobvyklá vůně

vyzkouším i další parfémy od Muglera

• , zakoupeno v Notino

• Krásna vůně, okolí též zaznamena

Vůně není těžká, je příjemná, vyměnila jsem za chlor a diod, které jsou nyní ,nenositelne,příliš silné az z nich bolí hlava