Thierry Mugler Alien parfémovaná voda dámská 60 ml tester

bílá ambra
Hlava parfému
arabský jasmín

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Parfémy od Thierry Mugler jsou moje srdcová záležitost. Je to nevšední vůně a vždy jsem s ní měla úspěch. Vydrží dlouho vonět a provoní i Váš šatník.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Přes ProdejParfemu.cz nakupuji pravidelně již léta a vždy s max.spokojeností. Nevím, kde se tentokrát stala chyba, ale parfém,který mi byl tentokrát prodán, byl padělek. Parfém používám pravidelně,tudíž zda je či není originál, poznám velmi rychle. Produkt jsem reklamovala a momentálně očekávám zdárné vyřízení své reklamace. Je to obrovské zklamání, příště nakoupím jinde.

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

Používám ho od jeho uvedení na trh. Elegantní decentní vůně.

Typ
Základ parfému
bílá ambra
Hlava parfému
arabský jasmín

Alien-cizinec, bytost přicházející odjinud, žena pocházející z jiného světa, mimo naši všednost. Je odlišná, ale přitom nám blízká. Vyzařuje pozitivní energii, mír a magii. Orientálně-dřevitá vůně, která je nabitá pozitivní energií.

Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

Používám ho od jeho uvedení na trh. Elegantní decentní vůně.

• , zakoupeno v Notino

• vůně, která podtrhuje mou osobnost. Zamilovala jsem si ji.

Důvod výběru- tento parfém dostala má kamarádka darem a mě se tak líbila, že jsem si jí musela objednat také. :-)

• , zakoupeno v Notino

• úžasná vůně, dlouho trvající
    • xxx

úžasná vůně, používám již několik let

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• prostě nejlepší

Nejlepší!

• , zakoupeno v Notino

• Výrazná,trochu těžší,zvláštní a krásná vůně.
    • Dobře mi voní.
    • Odlišuje mne.
    • Podtrhuje mou osobnost.
    • Snad jenom trochu vyšší cena.

Už 2 roky jsem po tomto parfému toužila,ale v kamenných obchodech byl moc drahý.Teprve nedávno jsem objevila tento internetový obchod s cenou výrazně nižší.Vůně se mi moc líbí a odlišuje mne.Je těžší,výrazná,zvláštní a velmi osobitá.Líbí se všem mým známým a dokonce i mému dospělému synovi,který doposud nikdy nevěnoval pozornost tomu,jak voním.Říká,že teď mne pozná i se zavřenýma očima.Koupila jsem si větší plnitelné balení,takže příště dokoupím jen náplň a časem zřejmě ještě jedno malé balení do kabelky.Tuto vůni mohu doporučit všem ženám,které se chtějí odlišit a zvýraznit svou osobnost.Můj osobní názor je ten,že se hodí spíše pro dospělé ženy.Myslím,že pro úplně mladé dívky by byla vhodnější nějaká lehčí vůně.Pro mne je ale tato vůně nej...a zůstanu jí věrná.

• luxusní a jedinečná

Chcete dát všem jasně najevo, kdo jste? Jděte do toho s Thierrym!

• , zakoupeno v Notino

• Krásná vůně. Přímo magická. Krásně se rozvoní a dlouho vydrží.