Thierry Mugler Angel parfémovaná voda dámská 1 ml vzorek

Vzorek

Moje oblíbená vůně.

• tato parfémovaná voda mi nevoněla
  • , zakoupeno v Notino

Jsem ráda za vzorek. Je pro mne příliš sladká. Okolí ale moc voní.

Typ
1 ml
Tester
Vzorek

Orientální - gurmánská - smyslná vůně uvedena na trh v roce 1992

Andělská vůně s provokativní vonnou kompozicí, jako z jiného světa. To je parfémovaná voda Mugler Angel, která je jako stvořená pro ženy s andělskou tváří a ďáblem v těle. Nenechte se zmást něžným flakonem. Ten totiž uvnitř skrývá výraznou, nezaměnitelnou a osobitou vůni s kapkou výstřednosti, kterou lze buď naprosto milovat, nebo nenávidět. Nic mezi tím.

Angel je skutečnou paletou vonných emocí. Gurmánská a hřejivá vůně se skrytou pikantností, plná radosti jako Nový rok s velkou hromadou sladkostí. Všechno to sladké mámení, je to vůně velice svůdná, která na sebe upozorňuje neuvěřitelnou ženskostí.

Tato kultovní vůně se skrývá v něžném, nebesky modrém flakonu, který odkazuje na noční oblohu plnou zářících hvězd. Velmi intenzivní vonná kompozice rozhodně není pro každého. Jakmile si ji však zamilujete, můžete si být jistá, že nic nepodtrhne vaši silnou osobnost lépe.

Moje oblíbená vůně.

• tato parfémovaná voda mi nevoněla
  • , zakoupeno v Notino

Jsem ráda za vzorek. Je pro mne příliš sladká. Okolí ale moc voní.

Sladká vůně

Příjemná vůně.

vůně mě nenadchla

• , zakoupeno v VMD

• opravdu silná až lehce agresivní vůně
  • , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Dlouho krasne voni.

Parfem mam rada dlouho voni,doporucuji.

• , zakoupeno v Cosmo.cz

• Nádherná nezapomentutelná a silná vůně, jež se mi neomrzela ani po mnoha letech co je na trhu. Kvalita a síla vůně. vhodná do společnosti, nevhodná pro sportovní typy.
    • Cenově je vyšší, ale jsou i dražší parfémy podobných vůní.

Výrazná vůně, doporučuji výrazným ženám pro vhodné situace a s parfémen ti nepřehnat

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Nevoní