Thierry Mugler Angel parfémovaná voda dámská 10 ml vzorek

tonka, ambra, pačuli, pižmo, vanilka, čokoláda, karamel
Hlava parfému
meloun, kokos, mandarinka, jasmín, bergamot, cukrová vata

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Tuto značku používám již spoustu let a jinou bych nechtěla.Úžasná vůně.

• tuto značku používám léta a jsme s ní já i můj manžel spokojeni
    • vůně vydrží dlouhou dobu

Produkty Angel používáme s manželem dlouhou dobu, jsme velice spokojeni, patří spíš k těm dražším , ale zase mají výhodu, že vůně vydrží po aplikaci dlouhou dobu. Používáme ji pro každou příležitost, nevím jestli je to správně, ale nějak bez ní nechceme být
    doporučuji ji všem přátelům a známým neboť i jim se také na nás

Základ parfému
tonka, ambra, pačuli, pižmo, vanilka, čokoláda, karamel
Hlava parfému
meloun, kokos, mandarinka, jasmín, bergamot, cukrová vata

Parfém Thierry Mugler Angel vnáší do života příběh o hvězdách, andělech, o modrém nebi, pocitech a dětských snech, jenž je umocněn mužskou smyslností, která je plná fyzična a neuvěřitelné smělosti. Pokud hledáte andělskou vůni, která vás přenese do nebe plného hvězd a dětských snů, pak právě vám je určen parfém Thierry Mugler Angel!

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

Tuto značku používám již spoustu let a jinou bych nechtěla.Úžasná vůně.

• tuto značku používám léta a jsme s ní já i můj manžel spokojeni
    • vůně vydrží dlouhou dobu

doporučuji ji všem přátelům a známým neboť i jim se také na nás

....srdeční záležitost!!!

• znám ho

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

voněl mi u kolegyně, tak ho jsem chtěla vyzkoušet v kombinaci s mojí osobou

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• výborná jako vše od TMA
    • používám již víc než 15 let

produkty firmy TMA používám již dlouho
    jsem s nimi nesmírně spokojená
    vůně vydrží dlouho
    dokonce se i tzv. zabydlí do prádla i po vyprání
    mohu jen doporučit, ale prý je to vůně pro starší

• - krásná vůně
    • - cena většího balení

- oblíbená vůně mezi ženami
    - malé balení parfému se mi moc líbí

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• krásná vůně pro období podzim,zima
    • dlouhá výdrž

něžná,sladší,orientální vůně

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• veliký vzorek, na několik dnů, dostatečné vyzkoušení zda vůně vyhovuje nebo ne

chtěla jsem parfém vyzkoušet

• , zakoupeno v CHARISMA shop

• - pekna vune
    • - cena porad vysoka

- pekna vune, davam jako darek pro mamu, ktera tuto vuni ma rada