Thierry Mugler Aura parfémovaná voda dámská 90 ml

Rok vydání
2017
Země původu
Francie

Aura Mugler je orientální vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2017. Hlavu tvoří bergamot a listy rebarbory, srdce se skládá ze zelených tónů, květů pomerančovníku a ylang-ylang. V základu se rozvoní bourbonská vanilka, dřevité tóny, ambrové a santalové dřevo.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v BRASTY.CZ

Svůdná a přitom velmi lehká vůně

• Skvělá, zvláštní vůně!
  • , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

zvláštní zajímavá vůně, ne běžná

• , zakoupeno v Parfiky.cz

• nádherná jedinečná vůně,luxusní obal

• intenzita
    • není pro každého

vůně a design od Muglera buď milujete, nebo nesnášíte :-) já jsem první případ.. opět je extrémně intenzivní.. je opravdu „zelená“ jako les, kapradiny, mech… je hodně dřevitá a lesní, zvláštní, velmi originální a nezaměnitelná.. rozhodně nedoporučuji kupovat naslepo, je nutno ji vyzkoušet.. léta se snažím najít náhradu za klasického Angela, zkusila jsem spoustu vůní (pro mne jsou fajn vůně od Versace nebo Diora), ale VŽDY se vrátím k Muglerovi, právě pro tu Intenzitu a Originalitu… Aura je každopádně velká lesní síla, rozhodovala jsem se i mezi novinkou Angel Nova, ale to je bohužel nakonec taková letní malinová polívačka :-( … Aura se nádherně rozvoní po delší době a je to držák, což je pro mne důležité.. po delší době tím dřevem evokuje i pánské parfémy.. ale přitom je tam i sladkost, prostě MŇAM

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Dlouhá výdrž vůně a rozhodně ji nevoní každá druhá

Na první přivonění jsem byla v rozpacích, zda se mi líbí, ale teď ji miluji,je zvláštní ,zprvu se mi zdála moc silná, ale teď už ji na sobě vůbec nevnimam.Ale i tak jsem si ještě objednala Angela a uvítala by jsem,kdyby zde v e shopu byl zařazen i nový Angel.Ještě k parfému Auranekupovat naslepo,nebude se líbit všem, obzvlášť ne těm, co mají rády svěží vůně. Tohle je vůně pro odvážné řekla bych.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• voní
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

Chtěla jsem vyzkoušet něco nového a vůně mě opravdu učarovala. Pouze její balení se mi nelíbí, je strašně těžké, takže do kabelky absolutně nevhodné.

• , zakoupeno v Notino

Zpočátku jsem byla vůní nadšená, nyní ji nemůžu ani cítit, leží mi na poličce.

• , zakoupeno v Notino

• Vůně je cítit příliš krátkou dobu, nebo vůbec.