TrussarDi My Name parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Skladem • 1 varianta30 Kč98 % • 74 321 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 789 recenzíDalší informace

Hlava parfému
heliotrop

Opakovaně koupeno

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Krásná, jemná ale dlouhotrvající vůně.Kupuji opakovaně.Doporučuji!
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Je to moje oblíbená vůně ke které se ráda vracím. Používám ji dlouhodobě a nikdy nezklame.

Koupila jsem si tuto vůni náhodou, zalíbila se mi a už to tak zůstalo. Byla to dobrá volba, cena odpovídá kvalitě.

Typ
Základ parfému
ambra, vanilka
Hlava parfému
heliotrop

Povzbuzen úspěchem pánské vůně My Land z roku 2012 uvádí Trussardi na trh dámskou vůni My Name. Oba parfémy jsou inspirovány italským životním stylem zejména v Miláně. My Land je svěží, květinová, jemná vůně s něžným dozvukem. V úvodu vůně vás omámí kytice bílých fialek a otočníku. Ze srdce tryská šeřík, kala a smyslné pižmo. Základem tepe horká ambra a sladká vanilka.

Na trh byla uvedena v roce 2013.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 334 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 9 984 recenzíDalší informace

Opakovaně koupeno

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Krásná, jemná ale dlouhotrvající vůně.Kupuji opakovaně.Doporučuji!
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 9 984 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Krásná vůně.
  • , zakoupeno v Parfum.cz

Moje oblíbená pudrová vůně. Stále se k ní vracím.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Můj oblíbený parfém. Nenuceně příjemná vůně.

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

Používám tento produkt již přes 10 let, kvalita vůně odpovídá a já nemám důvod již důvod kupovat jinde.

• jemná neagresivní vůně
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Krásná vůně. Mám jí poprvé, ale zůstanu u ní...
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Jemná květinová vůně, máte po mi pocit čistoty. Už na mé doporučení koupilo několik kamarádek