TrussarDi My Name parfémovaná voda dámská 100 ml

Garantovaný nákup z ZIVADA by Parfemy SP

Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 789 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kódDoplňkové služby55 Kč98 % • 74 316 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 2 230 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 26 331 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 9 982 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč86 % • 343 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 22 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 938 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 18 959 recenzíDalší informace

heliotrop
Rok vydání
2013

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Jedna z mých oblíbených pudrových vůní, kterou s přestávkami kupuji opakovaně. Tentokrát jsem si tento parfém pořídila z toho důvodu, že jsme vracela parfém Cinéma od YSL (parfém byl pozměněn a už nemá takovou výdrž, jakou míval kdysi). Ostatně na toto období (jaro/léto) je Trussardi - My name jako dělaná. (Cinému jsem ráda nosívala hlavně v zimě).

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Krásně a dlouho voní,zakoupen opakovaně,nikdy nezklame.Dodán rychle,velká spokojenost.Doporučuji.Jarka.
  • , zakoupeno v VENTAonline.cz

• Krásná pudrová vůně, výrazně ženská a zároveň nevtíravá. Má dlouhou výdrž, já sama ji na sobě téměř nevnímám, ale přátelé ji na mně obdivují i po celém dní.

Typ
Hlava parfému
heliotrop
Rok vydání
2013

Povzbuzen úspěchem pánské vůně My Land z roku 2012 uvádí Trussardi na trh dámskou vůni My Name. Oba parfémy jsou inspirovány intaslkým životním stylem zejména v Miláně. My Land je svěží, květinová, jemná vůně s něžným dozvukem. V úvodu vůně vás omámí kytice bílých fialek a otočníku. Ze srdce tryská šeřík, kala a smyslné pižmo. Základem tepe horká ambra a sladká vanilka.

Na trh byla uvedena v roce 2013.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• výdrž (7)
  • cena (3)

• , zakoupeno v VENTAonline.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 7 289 recenzíDalší informace
    • Nádherná vůně v originální lahvičce. Vůně dlouho vydrží, je lehká, svěží.

Zobrazit celou recenzi na mamadodeste.cz

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Krásná vůně , opakovaně kupuji!

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Skvělá letní vůně.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Super

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Moje oblíbená vůně, výhodou je velký obsah, vydrží opravdu dlouho.

• dle očekávání
    • , zakoupeno v Notino

• příjemná nevtíravá vůně, která vydrží