TrussarDi My Name parfémovaná voda dámská 30 ml

Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 799 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby79 Kč92 % • 346 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 415 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 011 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 470 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 079 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč95 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant69 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 2 234 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 415 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant88 Kč95 % • 7 991 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč96 % • 1 695 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 57 071 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 805 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Typ
2013
Země původu
Itálie

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Svěží květinová vůně s pudrovým nádechem. Dlouhá výdrž, nádherný flakón. Příjemná vůně, doporučuji hlavně v létě.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Rok vydání
2013
Země původu
Itálie

Povzbuzen úspěchem pánské vůně My Land z roku 2012 uvádí Trussardi na trh dámskou vůni My Name. Oba parfémy jsou inspirovány intaslkým životním stylem zejména v Miláně. My Land je svěží, květinová, jemná vůně s něžným dozvukem. V úvodu vůně vás omámí kytice bílých fialek a otočníku. Ze srdce tryská šeřík, kala a smyslné pižmo. Základem tepe horká ambra a sladká vanilka.

Na trh byla uvedena v roce 2013.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

čistá pudrová vůně

pro mně příjemná vůně

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Jemná, nevtíravá vůně.

• Svěží
  • , zakoupeno v Parfemy.cz

Nelibí na mně.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vůně je jemná, nevtíravá, příjemná, pro letní dny. Jen ji pak déle necítím, ale okolí ano.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Jedna z mých nejoblíbenějších vůní, stálice, k níž se vracím.

• , zakoupeno v Parfiky.cz

Vůně je moc pěkná, jen výdrž by mohla být lepší. V tomto obchodě je za super cenu, takže nevadí.

• moc hezká jemná vůně