Van Cleef & Arpels Feerie parfémovaná voda dámská 100 ml

červené bobule

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• nádherná nevšední vůně, která dlouho vydrží
  • , zakoupeno v Cosmo.cz

Vůni jsem již používala. v obchodech není k sehnání.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

sladká, lízatková vuně, Obsah mi příliš neladí s barvou a tvarem flakonu. Naštěstí příliš nedrží. kupovala jsem ho jako dárek a obdarovaná byla nadšená a opravdu ho nosí

Typ
Základ parfému
pižmo, santal, benzoin
Hlava parfému
červené bobule

Parfém Van Cleef Arpels Feerie :Van Cleef Arpels Feerie je určena náročným ženám, které hledají jedinečnou a elegantní vůni. Feerie znamená víla. Víly vždy patřily do světa Van Cleef a Arpels a odedávna bývaly ztělesněním neodolatelné a smyslné ženskosti. Feerie je bohatá vůně naplněná důmyslností, čistotou i originalitou. Její flakon připomíná drahokam odrážející světlo nekonečna v mystické tmavě modré barvě. Vůně byla na trh uvedena v roce 2008. Parfém Van Cleef Arpels Feerie si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Van Cleef a Arpels Feerie vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Van Cleef Arpels Feerie :

• Hlava parfému Van Cleef Arpels Feerie :Černý rybíz, fialka, mandarinka
  • Srdce parfému Van Cleef Arpels Feerie :Růže, jasmín
  • Základ parfému Van Cleef Arpels Feerie :Kosatec, vetiver

Video k parfému Van Cleef Arpels Feerie

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• nádherná nevšední vůně, která dlouho vydrží
  • , zakoupeno v Cosmo.cz

Vůni jsem již používala. v obchodech není k sehnání.

lehká květinová originální vůně

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Zaujal mě flakon a jemná vůně.
    • Vůně není nic zvláštního- jemná fialka, květiny, výdrž neobtěžuje.

Není špatná, ale příliš mě nezaujala.

• , zakoupeno v Notino

krásná vůně a dlouho vydrží

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• nádherná lehká jemná sladká vůně,
    • která vydrží opravdu dlouho!
    • jen pro vybrané slečny víly :)

rozhodně jsem s voňavkou spokojena natolik, že bych ji nedoporučila!
    právě protože chci být já ta úžasně jediněčná! :)

• krásný flakonek
    • vůně jemná a fialka přetrvává i po rozležení
    • víčko s dlouhou větvičkou se opravdu nedá nosit v kabelce
    • EDP by mohla vydržet déle

hledala jsem vůni s fialkou, riskla jsem objednání i přes to, že jsem vůni neznala
    od té doby je moje nejoblíbenější
    každý vůni chválí a přitom ji nenosi dalších 5 žen v okolí - není "profláklá"
    flakon je krásnou ozdobou i prázdný
    bohužel je velice málo k dostání a mají jen "světlejší" odlehčenou vůni, kde bohužel převládá citron a ne fialka