Victoria Secret Sexy Little Things Noir Tease parfémovaná voda dámská 50 ml

vanilka
Hlava parfému
hruška

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Darek pro 18letou holku, který jsem objednala po vyskoušení vzorku. Moc přijemná vůně.

• , zakoupeno v Notino

• Flakón má pumpičku, která se nehodí k nošení v kabelce. Stalo se mi několikrát, že se parfém v kalbce rozprašoval.

• krásná vůně

Základ parfému
vanilka
Hlava parfému
hruška

Květinově-ovocná vůně pro ženy. Vůně byla inspirována flirtováním a zábavou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Složení

Hlava - hruška