Viktor & Rolf Bonbon Couture parfémovaná voda dámská 90 ml

Objem
90 ml
Tester

• je to ma oblibena vune, ktera dlouho vydrzi

prijemna vune, kterou pouzivam jiz leta a jeste jsem se nesetkala se zapornou reakci okoli ba naopak, vetsina lidi mi rika , ze je to vune k ,, sezrani" , proste BONBONKY :-)

• , zakoupeno v Notino

Úžasný, všem se líbí, již několik mých známých se po mne opičí a kupuje, protože tato vůně je opravdu jiná a zvláštní.
    Doporučuji zejména těm, které mají rády exkluzivitu a provokaci.

Typ
parfémované vody
Určení
dámské
Objem
90 ml
Tester

Květinová, karamelová, vanilková, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení

Hlava - mandarinka, neroli, broskev

Srdce - pomerančový květ, jasmín, karamel

Základ - pačuli, santalové dřevo, vanilka, bílý tabák

• je to ma oblibena vune, ktera dlouho vydrzi

• , zakoupeno v Notino

Doporučuji zejména těm, které mají rády exkluzivitu a provokaci.