Viktor & Rolf Flower Bomb parfémovaná voda dámská 50 ml

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 331 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 613 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 938 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variant69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kódDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 321 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek68 Kč97 % • 1 519 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 18 962 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč100 % • 640 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 149 recenzíDalší informace

čaj, bergamot
Rok vydání
2005

• , zakoupeno v Parfemy.cz

Parfem jsem si objednala na zakladé vzorku,ktery mi přišel s předchozí objednavkou. Ja velmi přijemny a dlouho vydrží. Jsem nadmíru spokojená.

• , zakoupeno v Notino

• Při minulé objednávce jsem obdržela vzorek vůně.Velice mě zaujala, že jsem neodolala a hned objednala. Krásná vůně, doporučuji.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Parfém, úžasná vůně dlouho vydrží používám už několik let a nemám potřebu měnit.

Typ
Hlava parfému
čaj, bergamot
Rok vydání
2005

Opravdová květinová bomba - to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci nalezneme orchidej a frézii. Základ v sobě ukrývá růži a frézii.

Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Parfemy.cz

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Decentní vůně

Dlouho vydrží

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Parfém z tohoto obchodu podle mne rozhodně nevoní tak, jako originál z kamenného obchodu. A to je důvod, proč už parfém z eshopu nekoupím.

Tento produkt jsem si vybrala na základě osobní zkušenosti s tímto parfémem z kamenného obchodu. Ten z tohoto eshopu vydrží opravdu jen pár hodin.
    Pokud chcete mít opravdový zážitek z vůně tohoto parfému, kupte si ho v kamenném obchodu. Těch pár stokorun navíc se opravdu vyplatí.

• , zakoupeno v SvětParfémů.cz

• Neuvěřitelně svěží vůně, která vydrží opravdu celý den.
    • Nic.

Dostala jsem vzorek v prodejně Sephora a mohu jenom doporučit tuto vůni, se kterou opravdu voním celý den.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• používám tento parfém již delší dobu a z vůní jsem velmi spokojená

Doporučuji , vůně na těle vydrží dlouho

• Nádherně voní!
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Hezká vůně. Dlouhá výdrž.
    • Nic.

Jsem velmi spokojená.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• tato vůně mě zkrátka uchvátila
    • můj favorit už "pár" let
    • poněkud dražší

velmi příjemná sladší květinová vůně
    je to EDP, opravdu dlouho vydrží a přesto okolí nijak "neobtěžuje"