Vivienne Westwood Boudoir parfémovaná voda dámská 30 ml

santal
Hlava parfému
hyacint

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Naprosto tuctová vůně, která vůbec nedrží. Bohužel kupovala jsem naslepo dle recenzí, ale za mě : už nikdy NE !. Čekala jsem nějakou originalitu těžké vůně s dlouhou výdrží (podle modelů dané návrhářky), ale nic z toho se nenaplnilo. Já chvíli trochu cítím hyacint a pak se vše vytratí.

Nedoporučuji kupovat naslepo.

• , zakoupeno v Notino

• Krásná, velmi intenzivní vůně.

Jiná než ostatní běžné vůně.
    Zajímavá vůně.
    Dlouho drží.
    Moc jsem si ji oblíbila.
    Líbí se všem lidem v mém okolí.

• Neotřelá vůně
    • Nevím

Zatím používám krátce a líbí se mi. Produkt svým známým nedoporučuji, nemám moc ráda, když používají stejnou vůni jako já.

Typ
Základ parfému
santal
Hlava parfému
hyacint

Žena Westwood je silná osobnost. Parfém je určen pro ženy, které znají svou vlastní cenu a svou krásu. Je inspirován intimitou budoáru, definuje soukromý prostor, který je jemný a plný šarmu, kde ženy jdou aplikovat parfém na svoji nahou kůži, na křivky krku a ramen . Luxusní skleněný flakon s uzávěrem připomínajícím zeměkouli se zlatým prstenem je naplněn naprosto dokonalým lektvarem ženskosti.

2zákazníci nedoporučují produkt

Nedoporučuji kupovat naslepo.

• , zakoupeno v Notino

• Krásná, velmi intenzivní vůně.

Jiná než ostatní běžné vůně.
    Zajímavá vůně.
    Dlouho drží.
    Moc jsem si ji oblíbila.
    Líbí se všem lidem v mém okolí.

• Neotřelá vůně
    • Nevím

• , zakoupeno v Notino

Tento parfém jsem viděla u své známé. Měla jsem možnost si ho od ní vyzkoušet, proto jsem si ho koupila. Úžasná vůně, ale ne pro každého - je to vůně těžší.