Yves Saint Laurent Elle parfémovaná voda dámská 50 ml

• Je to jiskřivá a elegantní vůně
    • Na mně moc nedrží, tak se voním častěji a rychleji spotřebuji

Vše OK

• , zakoupeno v Notino

Mensi trvanlivost vune nez driv.

• , zakoupeno v Notino

Prostě se mi ta vůně líbí a neodolala jsem, když mi ji známá ukázala. Podle mě se hodí na všední den i do společnosti. Používám ji teď denně. Celý den ale nevydrží.

Typ
Základ parfému
pačuli, vetiver
Hlava parfému
liči, pivoňka, cedr

Vůně Yves Saint Laurent Elle přišla na trh, aby si získala srdce mladých a moderních dívek. Jemná a vznešená vůně, vytvořena dvěma renomovanými návrháři - Olivierem Crispem a Jacquesem Cavallierem, přináší potěšení v podobě průzračných a jiskřivých tónů liči na okvětním lístku pivoňky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Je to jiskřivá a elegantní vůně
    • Na mně moc nedrží, tak se voním častěji a rychleji spotřebuji

Vše OK

• , zakoupeno v Notino

Mensi trvanlivost vune nez driv.

příjemná vůně,

• , zakoupeno v Notino

• je to dárek který kupuji každý rok

+ velmi příjemná vůně
    - vůně by mohla vydržet déle....

• , zakoupeno v Notino

• Evergreen mezi parfémy, nadčasový.
    • Nahodilá a obtížná dostupnost.

• Naprosto výjimečná vůně
    • Dlouhá výdrž
    • Celoroční použití
    • Často nedostupná
    • Vyšší cena

Pro mne je vůní výjimečnou a nositelnou celoročně, přes den, na večer, noc, na běžný den i pro slavnostní okamžiky.
    Jen při hodně vysokých teplotách doporučuji spíš večerní použití. Působí na mne i okolí optimisticky a svěže, je intenzivní a nepřehlédnutelná. Není ani lehká, ani těžká, je příjemná a dodává tu správnou náladu a pocit. Je jako tečka za větou, utváří celek.
    Přestože vůně ráda střídám, bez YSL Elle se zkrátka neobejdu.

• Vůně která neomrzí
  • , zakoupeno v Jedenklik.cz

Je to dárek na vyžádání, takže nemohu hodnotit, ale předpokládám spokojenost, když si ho někdo objednává znovu :_)