Yves Saint Laurent Manifesto parfémovaná voda dámská 50 ml

zelené tóny

• , zakoupeno v Parfemy.cz

již vyzkoušený produkt, vyhovuje mi

• , zakoupeno v Notino

Je to jemná pudrová vůně. Nemám ráda tuctové vůně, které cítíte všude.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Můj favorit.
    • Nádherná vůně, nejraději bych se v ní vykoupala.

Typ
Základ parfému
fazole tonka, vanilka, cedrové dřevo, santal
Hlava parfému
zelené tóny

Vůně Manifesto od značky Yves Saint Laurent je sladší, orientálně-dřevitá vůně pro dívky a ženy všech věkových kategorií, které milují výraznější vůně. V úvodu se mísí tóny bergamotu s černým rybízem a zelenými tóny, srdce je zcela květinové a dominuje v něm jasmín s konvalinkou. V závěru se ukrývají dřevité tóny s vanilkou a fazolí Tonkou.

Na trh byla uvedena v roce 2012.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• výdrž (5)
  • cena (3)
    • , zakoupeno v Parfemy.cz

již vyzkoušený produkt, vyhovuje mi

• , zakoupeno v Notino

Je to jemná pudrová vůně. Nemám ráda tuctové vůně, které cítíte všude.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Můj favorit.
      • Nádherná vůně, nejraději bych se v ní vykoupala.

• velmi krásná vůně
    • , zakoupeno v Marionnaud Parfumeries

• dlouhá výdrž
      • příjemná vůně

• krásná vůně
      • ale dlouho nevydrží

příště už zřejmě sáhnu po jiném

• , zakoupeno v Notino

Vůně pro dceru,která si ji oblíbila

• , zakoupeno v Notino

• Pěkná hřejivá vanilková vůně. Já říkám chumlací do nevlídného počasí. Výborná výdrž.

Jsem spokojná.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• božská vůně

• úžasná,osobitá vůně

vůni jsem si vybrala na doporučení své kamarádky a nemýlila se,když říkala,že je úžasnááá
      měly jsme malý vzoreček ,který jsme během chvíle vypotřebovaly

doporučuji ženám,které se nebojí,když přijdou do společnosti,že touto vůní určitě zaujmou